مناسب سازی معابر مرکزی تهران برای تردد نابینایان

شهردار منطقه ۱۱ از پیاده رو سازی‌های ویژه تردد نابینایان طی ۶ ماه گذشته در معابر مرکزی شهر تهران خبر داد.

سید محمد موسوی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: به منظور فراهم سازی زیر ساخت های تسهیل رفت و آمد شهروندان نابینا در سطح شهر، معابر بخش مرکزی شهر تهران با اجرای مسیرهای بساوایی آماده سازی شده است.

موسوی افزود: به همین منظور احداث پیاده رو بتنی خیابان حیدری فرد با اجرای مسیر بساوایی برای نابینایان در حد فاصل خیابان اسدی منش و خیابان ابوسعید به طول مسیر ۲۵۰متر مناسب سازی شده است.

شهردار منطقه ۱۱ احداث پیاده رو بتنی خیابان ابهری حد فاصل خیابان ابوسعید تا فرهنگ با طول مسیر ۲۶۰متر و احداث پیاده رو بتنی خیابان هجده ام و خیابان برزگر حدفاصل خیابان فرهنگ و بشیری به طول ۲۷۰ متر که حدودا ۲۴۰متر تکمیل شده و ۳۰ متر آن باقیمانده از دیگر اقدامات انجام شده در این خصوص عنوان کرد.

به گفته شهردار منطقه ۱۱ ، اجرای مسیر تردد تابینایان در خیابان برزگر حدفاصل خیابان قلمستان تا خیابان کارگر جنوبی نیز به متراژ  ۹۰ متر طول به صورت کامل تکمیل شده است.

او همچنین از احداث پیاده رو بتنی خیابان شوش شرقی با اجرای مسیر دوچرخه و بساوایی جهت تردد نابینایان خبر داد و گفت:  این عملیات در خیابان شوش حد فاصل خیابان وحدت اسلامی تا میدان راه آهن به طول ۵۶۰ متر است که ۵۴۰ متر آن تکمیل شده و ۲۰ متر باقی مانده است.

منبع:www.isna.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *